Black Adam 2 nie znajduje się w planach uniwersum DC. Dwayne Johnson komentuje

Radosław Krajewski
2022/12/21 11:20

Na powrót bohatera będziemy musieli trochę poczekać.

Wyjaśniła się sytuacja z przyszłością Dwayne’a Johnsona jako Black Adam w nowym uniwersum DC Comics. James Gunn i Peter Safran obecnie pracują nad ustaleniami dotyczącymi kształtu nowego superbohaterskiego świata, w którym ma zabraknąć najważniejszych postaci, w tym Wonder Woman, Aquamana, a nawet Shazama. Wcześniej pojawiły się doniesienia, że Dwayne Johnson chciał powrotu Henry’ego Cavilla do roli Supermana, aby wykorzystać go w charakterze „pionka” i z jego pomocą przejąć kontrolę nad częścią uniwersum DC Comics. Plan się jednak nie udał, więc wydawało się, że The Rock również zrezygnuje z udziału we franczyzie. Tak się jednak nie stanie i aktor wydał długie oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym wyjaśnił, jaki los czeka jego bohatera.

Black Adam 2 nie znajduje się w planach uniwersum DC. Dwayne Johnson komentuje

Black Adam 2 na razie nie powstanie

Okazuje się, że Black Adama nie zobaczymy w najbliższym czasie w uniwersum DC Comics. Dwayne Johnson przyznał, że prezesi DC Studios nie mają w planach wykorzystania tej postaci w pierwszej fazie ich nowopowstałego uniwersum. The Rock zaznaczył, że DC wraz z firmą produkcyjną Seven Bucks będą wspólnie poszukiwania najlepszego sposobu na wykorzystanie Black Adama w kolejnych rozdziałach uniwersum.

Chciałem przekazać wam długo oczekiwaną aktualizację o Black Adam dotyczącą przyszłości tej postaci w nowym uniwersum DC.

Rozmawiałem z Jamesem Gunnem i pierwszy rozdział ich planów nie obejmuje Black Adama. Jednak DC i Seven Bucks zgodzili się kontynuować poszukiwania najlepszego sposobu na wykorzystanie Black Adama w przyszłych rozdziałach multiwersum DC.

Te decyzje podjęte przez kierownictwo Jamesa i DC odzwierciedlają ich wizję DCU przez pryzmat ich kreatywności.

Do oświadczenia Dwayne’a Johnsona odniósł się również James Gunn, który przyznał, że nie może doczekać się współpracy z aktorem w przyszłości.

Kocham The Rocka i zawsze jestem podekscytowany, aby zobaczyć jego kolejne projekty. Nie mogę doczekać się, aż wkrótce rozpoczniemy współpracę.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Do sprawy o rzekomym odsunięciu Shazama z nowego uniwersum DC Comics odniósł się Zachary Levi. Aktor grający tego superbohatera przyznał, że fani nie powinni wierzyć w każdą plotkę, jaką znajdą w internecie.

Oooh, naprawdę nie wierzyłbym we wszystko, co widzisz w Internecie. Jestem Gucci, Ash. Wszyscy jesteśmy Gucci.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!