Będzie kobiecy spin-off Szybkich i wściekłych. Vin Diesel rusza z kolejnymi filmami z serii

Radosław Krajewski
2023/05/23 11:15
0
0

Chyba nie myśleliście, że Szybcy i wściekli 12 zakończą franczyzę?

Szybcy i wściekli 10 zadebiutowali w miniony piątek w kinach, zaliczając drugie najlepsze globalne otwarcie tego roku. Amerykańska widownia jednak tym razem nie dopisała i seria zaliczyła kolejny spadek wpływów na premierę nowej części. Mimo to Universal Pictures chce nakręcić jeszcze dwa kolejne odsłony przygód Doma Toretto i jego rodziny. Vin Diesel ma jednak w planach rozszerzanie uniwersum poprzez liczne spin-offy. W wywiadzie dla Variety potwierdził, że jest kilka pomysłów, w tym film poświęcony wyłącznie kobietom.

Będzie kobiecy spin-off Szybkich i wściekłych. Vin Diesel rusza z kolejnymi filmami z serii

Szybcy i wściekli – będą nowe spin-offy po zakończeniu głównej serii

Chociaż Szybcy i wściekli są z nami już od ponad dwudziestu lat, to seria doczekała się tylko jednego spin-offu zatytułowanego Hobbs & Shaw. Produkcja spodobała się widzom i niedługo później ruszyły prace nad kontynuacją, ale przez konflikt Diesela z Dwaynem Johnsonem, Hobbs & Shaw 2 jeszcze nie doszedł do skutku. Vin Diesel jednak ma zamiar wrócić do tematu nowych spin-offów, po zakończeniu głównej serii. Jednym z najdłuższej rozwijanych pomysłów jest żeński spin-off.

Zacząłem rozwijać żeński spin-off w 2017 roku, wraz z innymi pomysłami na inne filmy. Szybcy i wściekli 10 jest pierwszą częścią zakończenia, ale słodko-gorzkie jest myślenie o finale.

GramTV przedstawia:

Seria nie narzeka na brak kobiet w obsadzie, żeby tylko wymienić Michelle Rodriguez, Jordanę Brewster, Nathalie Emmanuel, Charlize Theron, czy nowe nabytki, czyli Brie Larson i Danielę Melchior. Możemy być pewni, że do obsady dwóch ostatnich części głównej serii dołączą kolejne aktorki, więc ewentualna obsada kobiecego spin-offu może wyglądać całkiem imponująco. Teraz wszystko w rękach Vina Diesela, producentów i przede wszystkim scenarzystów, aby stworzyć film, który zadowoli nie tylko fanów, ale również pozostałą część widowni.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!