Baldur's Gate 3 otrzyma więcej złych zakończeń. Gracze będą zadowoleni

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/24 19:45
0
0

Przedstawiciel zespołu Larian Studios, Swen Vincke, zdradził, że deweloperzy pracują aktualnie nad dodaniem do gry kolejnych złych zakończeń.

Niedawno informowaliśmy Was o zaskakującej decyzji Larian Studios, które ujawniło, że nie planuje wydawać rozszerzeń czy też mniejszych dodatków do Baldur’s Gate III, a także nie zamierza tworzyć ewentualnej kontynuacji. Co więcej, zespół zamierza „odsunąć się” od Dungeons and Dragons, zostawiając IP w rękach wydawcy Wizards of the Coast. Mamy jednak dla Was dobrą wiadomość – nie oznacza to całkowitego porzucenia wspomnianej produkcji, która już niedługo ma otrzymać więcej złych zakończeń.

Baldur's Gate 3 otrzyma więcej złych zakończeń. Gracze będą zadowoleni

Baldur’s Gate 3 otrzyma więcej złych zakończeń

Jak podaje serwis Gaming Bolt, Swen Vincke, czyli przedstawiciel Larian Studios, ujawnił w wywiadzie dla portalu IGN, że deweloperzy pracują obecnie nad wprowadzeniem do Baldur’s Gate III większej liczby złych zakończeń:

Pracują więc teraz [deweloperzy – dop. red.] nad złymi zakończeniami. Widziałem niektóre z nich. Są naprawdę złe. Więc „źli” gracze będą z tego zadowoleni.

Po wprowadzeniu do gry dodatkowych złych zakończeń studio zamierza zmniejszyć skalę” swojej pracy nad produkcją:

To będzie po prostu wsparcie w przypadku błędów, ponieważ chcemy, aby zespół pracował nad nowymi rzeczami.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że gra Baldur's Gate III zadebiutowała 3 sierpnia 2023 roku na komputerach osobistych. W późniejszych miesiącach pojawiła się także na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!