A Plague Tale: Requiem błyszczy na nowym zwiastunie prezentującym ray tracing

Mikołaj Ciesielski
2022/09/21 08:00

Zobaczcie, jak kontynuacja przygód Hugo i Amicii będzie wyglądać z włączoną techniką śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

A Plague Tale: Requiem błyszczy na nowym zwiastunie prezentującym ray tracing

Zgodnie z zapowiedziami A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na rynku za niecały miesiąc. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak materiałów ze wspomnianej produkcji. Wczoraj informowaliśmy o wideo prezentującym alchemię, a nieco wcześniej do sieci trafił gameplay trailer poświęcony skradaniu. Tymczasem kontynuacja przygód Hugo i Amicii doczekała się kolejnego zwiastuna, który pozwala sprawdzić, jak gra będzie prezentować się z włączonym ray tracingiem.

A Plague Tale: Requiem zachwyci oprawą wizualną?

Jednocześnie firma Nvidia poinformowała, że w przypadku A Plague Tale: Requiem gracze PC mogą liczyć nie tylko na technikę śledzenia promieni w czasie rzeczywistym, ale również wsparcie dla technologii DLSS 3 w dniu premiery, dzięki czemu użytkownicy komputerów osobistych będą mogli liczyć na lepszą wydajność i większą liczbę klatek na sekundę. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, jak podoba Wam się kontynuacja przygód Hugo i Amicii z włączonym ray tracingiem.

Wyrusz we wstrząsającą podróż po brutalnym, zapierającym dech świecie i odkryj, ile kosztuje ocalenie najbliższych w upartej walce o przetrwanie. Atakuj z ukrycia lub rozpętuj piekło za pomocą różnych broni, narzędzi i mocy nadprzyrodzonych – czytamy w opisie gry na Steam.

A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód Hugo i Amicii, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pomiędzy The Last of Us, a Hellblade – recenzja A Plague Tale: Innocence.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!