A Plague Tale: Requiem z dokładną datą premiery. Zobaczcie obszerny gameplay

Mikołaj Ciesielski
2022/06/23 18:15
0
0

Wiemy, kiedy kontynuacja przygód Hugo i Amicii zadebiutuje na PC i konsolach, a także w usłudze Xbox Game Pass.

A Plague Tale: Requiem z dokładną datą premiery. Zobaczcie obszerny gameplay

Zgodnie z zapowiedzią dziś deweloperzy z Asobo Studio oraz firma Focus Entertainment zaprosili graczy na transmisję live, na której ujawniono datę premiery gry A Plague Tale: Requiem. Okazuje się, że fani A Plague Tale: Innocence będą musieli jeszcze nieco poczekać na kontynuację przygód Hugo i Amicii. Twórcy oraz wydawca poinformowali bowiem, że wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku 18 października bieżącego roku. Warto pamiętać, że gra w dniu swojej premiery trafi do usługi Xbox Game Pass.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ podczas transmisji zaprezentowano również obszerny gameplay z A Plague Tale: Requiem, który pozwala przyjrzeć się poszczególnym elementom gry. W materiale nie zabrakło bowiem scen przerywnikowych, segmentów skradankowych czy też eliminacji oponentów przy pomocy kuszy, procy oraz szczurów kontrolowanych przez Hugo. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo dobrze. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Na koniec przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód Hugo i Amicii, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pomiędzy The Last of Us, a Hellblade – recenzja A Plague Tale: Innocence.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!