A Plague Tale: Requiem z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują potęgę alchemii

Mikołaj Ciesielski
2022/09/20 12:55

Deweloperzy z Asobo Studio opublikowali kolejny gameplay trailer z nadchodzącej kontynuacji przygód Hugo i Amicii.

A Plague Tale: Requiem z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują potęgę alchemii

Premiera A Plague Tale: Requiem zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że deweloperzy z Asobo Studio regularnie dzielą informacjami i materiałami ze swojej produkcji. Jakiś czas temu twórcy opublikowali zwiastun z fragmentami rozgrywki, który skupiał się na prezentacji mechaniki skradania. Wczoraj natomiast do sieci trafił kolejny gameplay trailer. Najnowszy materiał promocyjny został poświęcony alchemii.

Nowe fragmenty rozgrywki z A Plague Tale: Requiem przypominają o premierze gry

W A Plague Tale: Requiem nie zabraknie alchemicznych pocisków znanych z poprzedniej odsłony takich jak Ignifer czy Odoris. Twórcy zadbali jednak również o nowości, a jedną z nich jest Exstinguis, za którego sprawą Amicia będzie mogła zgasić trzymane przez przeciwników pochodnie lub rozproszyć ich uwagę za sprawą gęstego dymu. Działanie poszczególnych pocisków zaprezentowano na najnowszym zwiastunie. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w nadchodzącą produkcję Asobo Studio.

Przypomnijmy, że A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód Hugo i Amicii, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pomiędzy The Last of Us, a Hellblade – recenzja A Plague Tale: Innocence.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!