A Plague Tale: Requiem będzie dłuższe od pierwszej części. Znamy czas rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/09/23 12:40

Deweloperzy zapewniają, że w kontynuacji A Plague Tale: Innocence zabraknie „wypełniaczy”.

A Plague Tale: Requiem będzie dłuższe od pierwszej części. Znamy czas rozgrywki

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na rynku za nieco ponad trzy tygodnie, a deweloperzy z Asobo Studio nie dają graczom zapomnieć o kontynuacji przygód Hugo i Amicii. W tym tygodniu mieliśmy bowiem okazję zobaczyć, jak gra będzie wyglądać z włączonym ray tracingiem, a także obejrzeć zwiastun poświęcony alchemii. Tymczasem do sieci trafiły kolejne informacje związane z kontynuacją A Plague Tale: Innocence. Najnowsze wieści dotyczą długości rozgrywki.

Ukończenie A Plague Tale: Requiem zajmie kilkanaście godzin

Kevin Pinson, główny projektant poziomów z Asobo Studio, w rozmowie z PLAY Magazine ujawnił, że ukończenie A Plague Tale: Requiem powinno zająć graczom od 15 do 18 godzin. Dla porównania w pierwszej części przygód Hugo i Amicii napisy końcowe można było ujrzeć po około 10-12 godzinach. Nadchodzący sequel dostarczy więc nieco więcej rozrywki.

Deweloper zapewnił również, że w A Plague Tale: Requiem nie znajdziemy „żadnych wypełniaczy”, ponieważ twórcy nie chcieli sztucznie wydłużać czasu gry. Pinson podkreślił także, że długość rozgrywki nie jest pierwszą rzeczą, o której zespół myśli podczas projektowania produkcji, a Asobo Studio liczy 70 osób, dlatego zespół musi być „naprawdę radykalny” w swoich wyborach.

GramTV przedstawia:

A Plague Tale: Requiem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch (Cloud). Gra zadebiutuje na rynku 18 października i tego samego dnia pojawi się również w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat pierwszej części przygód Hugo i Amicii, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pomiędzy The Last of Us, a Hellblade – recenzja A Plague Tale: Innocence.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!