Do Horizon: Forbidden West nadlecą kolejne niebezpieczne maszyny

Mikołaj Ciesielski
2020/07/07 10:50
3
1

Studio Guerrilla Games nie daje zapomnieć graczom o Horizon: Forbidden West. Twórcy prezentują kolejną nową maszynę, którą spotkamy w kontynuacji przygód Aloy.

Od zapowiedzi Horizon: Forbidden West, która miała miejsce na czerwcowym pokazie gier na PlayStation 5, minęło już trochę czasu. Twórcy zdążyli m.in. ujawnić datę premiery, którą wyznaczono na 2021 rok. Ponadto deweloperzy poinformowali, że do dyspozycji graczy oddany zostanie dużo większy obszar, niż w pierwszej części. Warto też podkreślić, że w kontynuacji przygód Aloy nie doświadczymy podczas rozgrywki ekranów wczytywania. Studio Guerrilla Games nie zapomina również o nowych maszynach.

Do Horizon: Forbidden West nadlecą kolejne niebezpieczne maszyny

GramTV przedstawia:

Na oficjalnym profilu twórców na Twitterze pojawił się kolejny wpis z cyklu Meet the Machines. Deweloperzy przedstawiają tym razem latającą maszynę, którą nazwano Sunwing. Jak wynika z opisu, wspomniana kreatura jest niezwykle szybka i zwinna. Posiada również fotowoltaiczne skrzydła, które służą do kumulowania energii słonecznej. W pogodne dni Sunwing wzbija się wysoko w powietrze, aby pobrać jak najwięcej mocy.

Warto wspomnieć, że w Horizon: Zero Dawn gracze mogli spotkać dwie latające maszyny. Pierwszą z nich był Jastrząbłysk, a drugim przedstawicielem wspomnianej grupy oponentów był zwrotniejszy, wytrzymalszy i dużo bardziej niebezpieczny Burzoptak.

Horizon: Forbidden West zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Deweloperzy nie ujawnili dokładnej daty premiery gry. Wiemy jedynie, że tytuł ma zadebiutować na rynku w 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
Kash28
Gramowicz
07/07/2020 12:43

Może mi ktoś wyjaśni po co wszyscy tak prezentują swoje gry? Może jestem starej daty, ale kiedyś czytało się recenzje czy też zapowiedzi w gazetach. Oglądanie każdego trailera, czytanie każdej informacji co to będzie w grze... Zabija ją... Wiemy wszystko przed ukazaniem się gry... Pryska czar odkrywania... Na mój gust za dużo tego... Jest to mega nachalne... Robią to wszyscy. Horizona kupię, na premierę raczej nie bo będę chciał zostawić w kolekcji a wydać prawie 300zł na grę... Wolę 100zł po 5 miesiącach. Z Cyberpunkiem może być inaczej XD

MiChU_0l7
Redaktor
Autor
07/07/2020 11:58
garfieldgarfield napisał:

Przecież to już było w trailerze!

Zgadza się. W trailerze zostały pokazane nowe maszyny. Na materiale promocyjnym mogliśmy zauważyć też Shellsnapera, którego twórcy również jakiś czas temu zaprezentowali na Twitterze. Trailer nie zdradzał jednak nazw nowych maszyn, ani też nie prezentował ich umiejętności. :)

garfieldgarfield
Gramowicz
07/07/2020 11:16

Przecież to już było w trailerze!
Trwa Wczytywanie