Twórcy Horizon: Forbidden West prezentują nowe maszyny

Mikołaj Ciesielski
2020/06/26 11:30
1
2

Studio Guerrilla Games rozpoczęło serię wpisów, prezentujących nowe maszyny, które spotkamy podczas rozgrywki w Horizon: Forbidden West.

Zapowiedź Horizon: Forbidden West była jednym z ciekawszych elementów pokazu gier na PlayStation 5. Deweloperzy zaprezentowali wówczas pierwszy materiał wideo, który przedstawiał nie tylko nowe, zapierające dech w piersiach lokacje, ale również nowe maszyny. Studio Guerrilla Games postanowiło zaspokoić ciekawość graczy i przedstawić bardziej szczegółowe informacje, dotyczące „fauny”, z którą przyjdzie nam się mierzyć w Horizon: Forbidden West.

Twórcy Horizon: Forbidden West prezentują nowe maszyny

GramTV przedstawia:

Na oficjalnym koncie twórców w serwisie Twitter pojawił się wpis, przedstawiający jedną z nowych maszyn. Na pierwszy ogień poszedł niejaki Shellsnapper, którego spotkamy na podmokłych terenach. Machina potrafi wkopać się w ziemię i znajdować się w trybie uśpienia nawet kilka tygodni, w których trakcie jej skorupa pokrywa się roślinnością, co znacząco utrudnia jej wykrycie.

Warto podkreślić, że najnowszy wpis Guerrilla Games otrzymał tytuł Meet the Machines. Wielce prawdopodobne, że twórcy będą cyklicznie przedstawiać nowe maszyny i prezentować szczegóły na ich temat.

Horizon: Forbidden West zmierza na konsolę PlayStation 5. Premierę gry zaplanowano na 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
29/06/2020 10:06

Cudo!