The End of the Sun

Premiera:
Data nieogłoszona
Platforma:

O grze

The End of the Sun to eksploracyjna gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja autorstwa rodzimego studia The End of the Sun Team ukazała się wyłącznie na PC.

Akcja gry The End of the Sun rozgrywa się w słowiańskim świecie. Mieszkańcy niewielkiej wioski zmagają się z konsekwencjami tajemniczych zdarzeń. Głównym bohaterem opowieści jest Żerca, czyli postać dysponująca umiejętnością podróżowania w czasie, który wie sporo na temat Navi, czyli tajemniczej przestrzeni, w której kształtują się losy mieszkańców. Nasz protagonista stara się odnaleźć swojego dawnego przyjaciela, co okaże się niezwykle trudnym zadaniem…

Co prawda w The End of the Sun znajdziemy łamigłówki, tak naprawdę autorzy skupili się na fabule. Należy zaznaczyć, że historia bazuje na słowiańskiej mitologii i legendach.

The End of the Sun oferuje w pełni trójwymiarową, realistyczną oprawę graficzną. Na uwagę zasługują szczegółowe modele postaci oraz niezwykle bogate w detale lokacje. Warto dodać, że przedstawione wydarzenia toczą się wiosną, latem, jesienią oraz zimą.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 lub nowszy, procesor AMD Phenom II X4 955 lub Intel Core i5-750, 6 GB RAM, karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870, DirectX 10, 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym