Season: A Letter to the Future

Premiera:
31.01.2023
Gatunek:
przygodowa
Platforma:
PC, PS4, PS5
Producent:
Scavengers Studio
Wydawca:
Scavengers Studio
Język:
angielska

O grze

Season: A Letter to the Future to intrygująca gra przygodowa od niezależnego Scavengers Studio, która ukazała się w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 5 i PlayStation 4.

W przypadku Season: A Letter to the Future autorzy położyli nacisk na historię. Na początku dowiadujemy się, że główna bohaterka o imieniu Estelle to pierwsza osoba, która zamierza opuścić położoną wysoko w górach wioskę, by ruszyć w świat i na potrzeby innych mieszkańców udokumentować dla przyszłych pokoleń wszystko, co spotka na swojej drodze. Okazuje się bowiem, że niebawem dojdzie do nieuchronnej, tajemniczej zmiany…

Season: A Letter to the Future to gra, w której nasza protagonistka zwiedza rozmaite lokacje, podróżując rowerem. Na swojej drodze spotka wiele zapadających w pamięć postaci, zatrzyma się również na chwilę, by podziwiać krajobrazy, a także - choć właśnie przede wszystkim - po to, by zebrać wspomnienia, zarejestrować nagrania czy też sporządzić fotografie odwiedzonych terenów. 

W przypadku Season: A Letter to the Future na uwagę zasługuje niezwykle klimatyczna, w pełni trójwymiarowa oprawa wizualna. 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7, procesor dwurdzeniowy, 4 GB RAM, DirectX 10