Season: A Letter to the Future opóźnione. Na rower nie wsiądziemy w tym roku

Mikołaj Ciesielski
2022/07/30 13:00
0
0

Deweloperzy ze Scavengers Studio potrzebują więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji.

Season: A Letter to the Future opóźnione. Na rower nie wsiądziemy w tym roku

Na początku czerwca mieliśmy okazję zobaczyć gameplay z gry Season: A Letter to the Future – intrygującej przygodówki, w której wyruszymy na wyprawę rowerową i będziemy dokumentować otaczający nas świat. Produkcja miała zadebiutować jesienią tego roku, ale okazuje się, że na wspomniany tytuł poczekamy nieco dłużej. Deweloperzy ze Scavengers Studio poinformowali bowiem, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry.

W Season: A Letter to the Future zagramy na początku 2023 roku

Twórcy zapowiedzieli, że Season: A Letter to the Future zadebiutuje w pierwszym kwartale 2023 roku. Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry. Deweloperzy tłumaczą, że dążą do tego, by ich produkcja była „wyjątkowym doświadczeniem”. Jednocześnie studiu zależy również, by wydłużone prace nad grą nie wpływały negatywnie na samopoczucie zespołu. Dlatego też podjęto decyzję o przełożeniu premiery na początek przyszłego roku.

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i pozwól się ponieść wspaniałej podróży w klimatycznej trzeci osobowej grze przygodowej Season, w której wybierzesz się na wycieczkę rowerową. Odkrywaj świat po raz pierwszy, patrząc na niego oczami młodej kobiety z wioski na odludziu. Zbierz artefakty i wspomnienia, zanim tajemniczy kataklizm wszystko zniszczy… – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Season: A Letter to the Future zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja może pochwalić się miłą dla oka, komiksową oprawą graficzną, a zgodnie z zapowiedziami twórców, gracze mogą liczyć na zmuszającą do refleksji opowieść.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!