Season: A Letter to the Future – zobaczcie gameplay z intrygującej gry o rowerze

DK
2022/06/03 11:35
0
0

Produkcja od Scavengers Studio ma zadebiutować tej jesieni.

Ostatnia odsłona State of Play była wyjątkowo udana – zarówno sympatycy większych tytułów, jak i fani indyków mieli na czym zwiesić oko. Szczególnie ci drudzy mogą być usatysfakcjonowani – na wideokonferencji zaprezentowano bardzo ciekawy drób. Przede wszystkim zobaczyliśmy nowy trailer ze Stray, na którego czeka naprawdę wiele osób. Poza tym dowiedzieliśmy się też, kiedy zadebiutuje kotek. A oprócz tego pokazano świeże wideo z takich indorów jak na przykład Season: A Letter to the Future. Filmik z rozgrywką publikujemy na dole newsa.

Season: A Letter to the Future – zobaczcie gameplay z intrygującej gry o rowerze

W Season będziemy jeździć rowerem i eksplorować tajemniczy świat zagrożony zagładą. W opisie tytułu na Steamie (bo tak, ukaże się on też na PC) czytamy:

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i pozwól się ponieść wspaniałej podróży w klimatycznej trzeci osobowej grze przygodowej Season, w której wybierzesz się na wycieczkę rowerową. Odkrywaj świat po raz pierwszy, patrząc na niego oczami młodej kobiety z wioski na odludziu. Zbierz artefakty i wspomnienia, zanim tajemniczy kataklizm wszystko zniszczy...

GramTV przedstawia:

Ulotne chwile z życia będziemy zapisywać za pomocą fotografii i rysunku. Ma to być w dużej mierze samotna podróż, ale oczywiście spotkamy tu też innych ludzi i wejdziemy z nimi interakcję. Całości dopełnia kolorowa, artystyczna oprawa wideo.

Season: A Letter to the Future ukaże się już tej jesieni. Rowerzystka wjedzie na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!