Zdobądź 7 dni konta premium w Broken Ranks z okazji Pixel Heaven 2023

gram.pl
2023/05/26 12:55
0
0

Tegoroczna edycja Pixel Heaven rusza już dziś, dlatego też przygotowaliśmy dla Was mały prezent.

Pixel Heaven 2023 startuje już dziś! Na tegorocznej edycji wspomnianego wydarzenia nie zabraknie oczywiście gram.pl, a na naszym stoisku będziecie mogli zagrać m.in. w Broken Ranks. To jednak nie koniec informacji związanych z polskim MMORPG. Wspólnie z deweloperami przygotowaliśmy bowiem specjalną ofertę dla naszych czytelników, którzy zamierzają rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcję.

Zdobądź 7 dni konta premium w Broken Ranks z okazji Pixel Heaven 2023

Odbierz 7 dni konta premium w Broken Ranks. Specjalna oferta dla czytelników gram.pl z okazji Pixel Heaven 2023

Z okazji rozpoczynającego się dziś Pixel Heaven 2023 macie szansę zupełnie za darmo zdobyć 7 dni konta premium w Broken Ranks. Zainteresowani muszą jedynie zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i w formularzu wpisać kod: GRAMPL. Następnie należy pobrać klienta gry, zalogować się przy pomocy swoich danych i cieszyć się rozgrywką.

Unikalny turowy system walki znany z Heroes of Might & Magic, a wszystko to w izometrycznym rzucie rodem z Baldur's Gate. Mało? Dodaj do tego nieliniową fabułę i otwarty świat, a otrzymasz grę, która zachwyci zarówno weteranów, jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z RPG – tymi słowami twórcy Broken Ranks zachęcają graczy do swojej produkcji.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Pixel Heaven 2023 rozpoczyna się dziś – 26 maja – i zakończy się w najbliższą niedzielę, czyli 28 maja. Wydarzenie ma miejsce w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie. Nie zapomnijcie wpaść na nasze stoisko, by sprawdzić atrakcje przygotowane przez naszą ekipę!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!