Gram.pl i Actina na Pixel Heaven 2023. Odwiedź nasze stoisko – poznajcie szczegóły

gram.pl
2023/05/17 15:20
0
0

Zapraszamy na imprezę, która odbędzie się w ostatni weekend maja.

Już 26 maja wystartuje tegoroczna edycja Pixel Heaven, na której nie zabraknie gram.pl i Actiny. Nie może więc zabraknąć i Was, a jeżeli chcecie zbić z nami piątkę, to zapraszamy do naszego stoiska. Będą na Was czekać wyjątkowe atrakcje. Jakie? Tego dowiecie się już wkrótce z naszych mediów społecznościowych.

Gram.pl i Actina na Pixel Heaven 2023. Odwiedź nasze stoisko – poznajcie szczegóły

Pixel Heaven 2023 – gram.pl i Actina z własnym stoiskiem

Pixel Heaven 2023 odbędzie się w dniach 26-28 maja w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie. W tegorocznym programie znajdują się panele poświęcone 30-leciu Amigi CD32, dyskusje dotyczące gamedevu, czy twórczości artystycznej w grach wideo, a także wyjątkowi goście, w tym Jima Bagleya, Roberta Jaegera, czy Nicoli i Anthony'ego Caulfieldów. Nie zabraknie również wieczornych koncertów Katod i Jona "Jopsa" Hare. Po więcej informacji o programie zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

GramTV przedstawia:

Międzynarodowy Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven to największe w Polsce i jedno z największych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gamedevowej, na której nie brakuje wyjątkowych wydarzeń prezentowanych na dwóch scenach, wystawy Pixel Expo oraz konkursu Pixel Awards Europe.

Nie zapomnijcie więc wpaść na nasze stoisko i zobaczyć atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Aby dowiedzieć się, na co możecie liczyć z naszej strony na Pixel Heaven 2023, to na bieżąco śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie wkrótce odkryjemy pierwsze szczegóły.

Pixel Heaven 2023 – gram.pl i Actina z własnym stoiskiem, Gram.pl i Actina na Pixel Heaven 2023. Odwiedź nasze stoisko – poznajcie szczegóły
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!