Wyjątkowy konkurs God of War Ragnarok. Do wygrania zaproszenie na premierę gry

Radosław Krajewski
2022/11/01 19:00

Chętni na zgarnięcie zaproszenia na premierę nowych przygód Kratosa?

God of War Ragnarok to jedna z najważniejszych tegorocznych premier. Gracze z niecierpliwością oczekują debiutu kolejnej opowieści o Kratosie i Atreusie. Sony w ostatnich dniach intensywnie promuje swoją nadchodzącą produkcje i w sieci pojawiła się reklama z Benem Stillerem jako upadłym bogiem wojny. Nie jest to koniec niespodzianek, jakie firma przygotowała na pojawienie się produkcji na rynku. Sony zorganizowało również wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie na oficjalną premierę gry.

Wyjątkowy konkurs God of War Ragnarok. Do wygrania zaproszenie na premierę gry

Wygraj zaproszenie na oficjalną premierę God of War Ragnarok

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić God of War Ragnarok, a następnie wysłać numer zamówienia potwierdzający zakup gry i wykonać zadanie konkursowe polegające na napisaniu boskiej pieśni. Zwycięzcy będą mogli wziąć udział w premierze, która odbędzie się 8 listopada w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 4 listopada.

Wszyscy konsumenci, którzy zakupili grę w przedsprzedaży lub zakupią ją do 4 listopada u jednego z wybranych partnerów handlowych lub w PlayStation Store, będą mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez PlayStation Polska. Uczestnicy będą musieli wykonać zadanie konkursowe, uprzednio przesyłając numer zamówienia potwierdzający zakup gry. Najlepsze zgłoszenia otrzymają zaproszenie na oficjalną polską premierę God of War Ragnarök, która odbędzie się 8 listopada w Warszawie. Zgłoszenia można wysłać do 4 listopada, do 23:59. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz samego konkursu znajduje się w regulaminie oraz na stronie GOWkonkurs.pl.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że God of War Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada. Gra pojawi się wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!