Wo Long: Fallen Dynasty na premierowym zwiastunie. Wersja demo już dostępna

Mikołaj Ciesielski
2023/02/24 11:45
0
0

Team Ninja przygotowuje graczy na premierę swojej najnowszej produkcji.

Wo Long: Fallen Dynasty na premierowym zwiastunie. Wersja demo już dostępna

Zgodnie z zapowiedziami Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. Nic więc dziwnego, że studio Team Ninja postanowiło opublikować kolejny materiał promocyjny swojej produkcji. Nowe dzieło twórców serii NiOh doczekało się bowiem premierowego zwiastuna. Trailer nie jest jednak jedyną atrakcją, na jaką mogą liczyć gracze, którzy czekają na wspomniany tytuł.

Team Ninja prezentuje premierowy zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty otrzymało bowiem kolejną wersję demonstracyjną. Tym razem nową produkcję Team Ninja mogą przetestować zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze konsol PlayStation i Xbox. Gracze powinni także pamiętać, że będą mogli zachować postępy poczynione w wersji demonstracyjnej, a za jej ukończenie otrzymają DLC „Crouching Dragon Helmet”.

Oryginalna opowieść, łącząca elementy fantasy z epoką dynastii Han, w żywy sposób przedstawia historię samotnego żołnierza straży obywatelskiej, który walczy o przetrwanie w czasach Trzech Królestw, nawiedzanych przez demony – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

Na koniec przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na wymienionych platformach już 3 marca i tego samego dnia trafi też do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej gry Tema Ninja.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!