Wo Long: Fallen Dynasty z datą premiery. Twórcy Nioh nie boją się konkurencji

Mikołaj Ciesielski
2022/10/26 11:55
0
0

Deweloperzy ze studia Team Ninja ujawnili dokładny termin debiutu swojej najnowszej produkcji.

Wo Long: Fallen Dynasty z datą premiery. Twórcy Nioh nie boją się konkurencji

Jedną z niespodzianek czerwcowego Xbox & Bethesda Games Showcase była zapowiedź Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowego action-RPG od twórców serii Nioh. W międzyczasie posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S otrzymali możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną, a tymczasem przyszedł czas na kolejne dobre wieści. Deweloperzy ze studia Team Ninja ujawnili bowiem dokładną datę premiery swojej produkcji.

Wo Long: Fallen Dynasty z premierą na początku marca 2023 roku

Deweloperzy już wcześniej zapowiadali, że Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na początku przyszłego roku. Do tej pory brakował jednak dokładnej daty premiery. Na szczęście twórcy postanowili nie trzymać graczy dłużej w niepewności i poinformowali, że wspomniana produkcja trafi do sprzedaży dokładnie 3 marca. Miłośników wersji fizycznych z pewnością ucieszy fakt, że dostępne będzie także specjalne wydanie gry ze steelbookiem.

Trzeba również przyznać, że początek 2023 roku zapowiada się naprawdę interesująco. W styczniu na rynku zadebiutuje bowiem m.in. Forspoken oraz Dead Space Remake. W kolejnym miesiącu gracze otrzymają możliwość zapoznania się z Dead Island 2, Hogwarts Legacy czy też Wild Hearts. Natomiast w marcu – oprócz wspomnianego wyżej Wo Long: Fallen Dynasty – do sprzedaży trafi m.in. Skull & Bones czy też Resident Evil 4 Remake. Będzie ciekawie!

Na koniec przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W dniu swojej premiery produkcja studia Team Ninja trafi również do usługi Xbox Game Pass. Warto także wspomnieć, że zgodnie z zapowiedziami deweloperów, gra będzie oferować wyłącznie jeden poziom trudności.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!