Wiemy, kiedy Homelander zawita w Mortal Kombat 1. Zobaczcie bohatera w akcji na nowym gameplayu

Patrycja Pietrowska
2024/05/30 10:20
0
1

Brutalne fatality Homelandera na nowym materiale.

Na początku maja mieliśmy okazję rzucić okiem na nowy zwiastun Mortal Kombat 1 przedstawiający Homelandera. Tym razem ukazał się gameplay trailer przybliżający nieco bardziej zdolności wojownika, a także prezentujący jego fatality. Ponadto dowiedzieliśmy się, kiedy charakterystyczny bohater wzbogaci listę grywalnych postaci.

Wiemy, kiedy Homelander zawita w Mortal Kombat 1. Zobaczcie bohatera w akcji na nowym gameplayu

Homelander w Mortal Kombat 1. Nowy gameplay trailer prezentuje zdolności bohatera

Do sieci trafił już najnowszy gameplay trailer prezentujący ikonicznego bohatera z serialu The Boys. Homelander, bo oczywiście o tej postaci mowa, trafi do Mortal Kombat 1 już 4 czerwca 2024 roku. Od tego dnia dostęp do wojownika będą mieli posiadacze Kombat Pack. Pozostali gracze będą musieli poczekać do 11 czerwca.

Na nowym materiale możemy zobaczyć kilka ruchów Homelandera w starciach między innymi z Liu Kangiem i Kitaną. Bohater dysponuje supermocami – może latać, zadawać miażdżące ciosy, a także strzelać laserami z oczu. Ponadto zaprezentowano nam dwa brutalne fatality – w tym jedno przy użyciu samolotu – którymi możemy wykończyć naszych oponentów.

Homelander nie jest jedyną nową postacią, której ruchom możemy się przyjrzeć na omawianym gameplayu. Widzimy również bowiem Ferrę, która pojawi się w Mortal Kombat 1 w roli Kameo pod koniec czerwca. Wojowniczka również pochwaliła się swoim fatality.

Odkryj odrodzone uniwersum Mortal Kombat™ stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat™ 1 rozpoczyna nową erę w kultowej serii z nowym systemem walki, trybami gry i ruchami Fatality! – głosi opis gry Mortal Kombat 1.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że w połowie maja pojawiły się wieści o oficjalnym zamówieniu 5. sezonu serialu The Boys. Jeśli zaś chodzi o 4. sezon, otrzymaliśmy już pierwszy zwiastun nowej serii, która ukaże się na platformie Prime Video 13 czerwca wraz z trzema odcinkami.

Na zakończenie przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zadebiutowało 19 września 2023 roku. Bijatyka od NetherRealm jest dostępna na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!