Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wiedźmin: Stary Świat na dobrej drodze do premiery. Nowe informacje od wydawcy

Mikołaj Ciesielski
2022/11/29 08:40

Wygląda na to, że planszowy Wiedźmin trafi na półki sklepowe już na początku przyszłego roku.

Wiedźmin: Stary Świat na dobrej drodze do premiery. Nowe informacje od wydawcy
Go On Board

Jeśli czekacie na pojawienie się gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat na sklepowych półkach, to z pewnością zainteresują Was najnowsze informacje dotyczące nadchodzącego dzieła Łukasza Woźniaka. Wydawnictwo Go On Board podzieliło się bowiem świetnymi wiadomościami. Z przekazanych wieści wynika bowiem, że planszowy Wiedźmin znajduje się na dobrej drodze do premiery, która obecnie zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2023 roku.

Ruszyła seryjna produkcja gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat

Go On Board poinformowało, że w zeszłym tygodniu otrzymało próbki seryjnej produkcji komponentów papierowych, czyli wszystkich pudełek, kart oraz żetonów. Wydawnictwo ujawniło, że elementy prezentują się „niesamowicie” i oczywiście zostały zatwierdzone, a to oznacza, że ruszyła seryjna produkcja gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Komponenty plastikowe zaakceptowane natomiast już jakiś czas temu i ich produkcja jest już w większości zakończona.

Opublikowano również blisko 3-minutowy filmik z fabryki, dzięki któremu możecie sprawdzić, jak powstaje Wiedźmin: Stary Świat. Materiał znajdziecie na dole wiadomości. To jednak nie koniec informacji na temat planszowego Wiedźmina. Go On Board udostępniło bowiem również polskie wersje instrukcji dodatków, a wszystkie dokumenty znajdziecie pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 1 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę, wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Zainteresowanych zapraszamy również do obejrzenia pełnej 3-osobowej rozgrywki, prezentującej przebieg gry oraz najważniejsze mechaniki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/11/2022 18:56

Czekam na dostawę Big Boxa.

Headbangerr
Gramowicz
29/11/2022 10:40

Obejrzałem kilka materiałów na YouTube na temat tej gry, zapowiada się bardzo fajnie.