Unboxing gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Zobaczcie, co kryje pudełko

Mikołaj Ciesielski
2021/05/21 08:30
1
1

Do sieci trafił materiał wideo, który pozwala przyjrzeć się zawartości planszowego Wiedźmina.

Unboxing gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Zobaczcie, co kryje pudełko

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że gra planszowa Wiedźmin: Stary Świat otrzyma tryb solo, a także kooperacyjny dodatek o tytule Dziki Gon, a w zeszłym tygodniu twórcy zaprezentowali też kolejnego potwora, z którym przyjdzie nam się zmierzyć na planszy. Tymczasem wczoraj na kanale ON TABLE Board Games w serwisie YouTube pojawił się unboxing prototypowej wersji gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Zobaczmy więc, co kryje pudełko planszowego Wiedźmina.

Wspomniany materiał pozwala nam z bliska przyjrzeć się poszczególnym komponentom. Możemy więc zobaczyć, jak wyglądają karty, figurki, planszetki oraz główna plansza gry. Warto podkreślić, że wideo prezentuje prototypową wersję, dlatego jakość niektórych elementów może ulec zmianie na lepsze. Trzeba przyznać, że całość wygląda dość bogato, dlatego z niecierpliwością czekamy na cenę gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Rzućcie okiem na unboxing i dajcie znać, czy zamierzacie zaopatrzyć się w planszowego Wiedźmina.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 1 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę, wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku. Zgodnie z przekazanymi na początku miesiąca informacjami, już 25 maja rozpocznie się kampania crowdfundingowa, która w naszym kraju odbędzie się za pośrednictwem platformy zagramw.to.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/05/2021 22:47

Spoko wygląda.