Wiedźmin: Stary Świat na pełnej rozgrywce prezentującej wariant 3-osobowy

Mikołaj Ciesielski
2021/05/22 08:55
0
0

Zobaczcie, jak wygląda pełny przebieg rozgrywki w planszowym Wiedźminie.

Wiedźmin: Stary Świat na pełnej rozgrywce prezentującej wariant 3-osobowy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na kanale zagramw.to na YouTube pojawił się materiał wideo, prezentujący wariant 3-osobowy w grze planszowej Wiedźmin: Stary Świat. Filmik trwa blisko 1,5 godziny, ponieważ pokazuje pełną rozgrywkę. Możemy więc zobaczyć, jak wygląda przebieg gry i przyjrzeć się poszczególnym turom, a także zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądają karty, figurki oraz inne komponenty, które znajdą się w pudełku.

Należy podkreślić, że na wspomnianym materiale widzimy prototypową wersję gry, dlatego niektóre z pokazanych elementów mogą w dniu premiery prezentować wyższy poziom wykonania. Polecamy również obejrzeć unboxing gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat, o którym informowaliśmy Was wczoraj. Tymczasem sprawdźcie, jak wygląda pełna rozgrywka w nadchodzącym, planszowym Wiedźminie i dajcie znać, czy zamierzacie kupić ten tytuł.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 1 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę, wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku. Zgodnie z przekazanymi na początku miesiąca informacjami, już 25 maja rozpocznie się kampania crowdfundingowa, która w naszym kraju odbędzie się za pośrednictwem platformy zagramw.to.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!