Nadchodzi kolejna aktualizacja do next-genowego Wiedźmina 3

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/19 22:30

Jeden z przedstawicieli studia CD Projekt RED ujawnił, że deweloperzy już od jakiegoś czasu po cichu pracują nad nową aktualizacją.

Choć od premiery next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon minął już ponad miesiąc, a wersje produkcji na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S od samego początku działały dobrze lub świetnie, tak pecetowe wydanie next-gen tytułu od polskiego studia CD Projekt RED borykało się i wciąż się boryka z różnymi problemami technicznymi. Wszystko jednak wskazuje na to, że już niedługo ukaże się nowy patch.

Nadchodzi kolejna aktualizacja do next-genowego Wiedźmina 3

Nadciąga kolejny patch dla next-genowego Wiedźmina 3

Jeden z użytkowników serwisu Twitter postanowił zapytać Marcina Momota – menedżera ds. społeczności w studio CD Projekt RED – o to, kiedy możemy się spodziewać kolejnej aktualizacji. Momota odpowiedział bardzo szybko.
Wczytywanie ramki mediów.

Po cichu pracujemy nad tą aktualizacją do Wiedźmina 3 Next Gen i wygląda na to, że jesteśmy w fazie finalnej. Powinna zostać udostępniona już niedługo. Poinformujemy Was o tym, gdy tylko będziemy mogli. W międzyczasie bardzo dziękujemy Wam za cierpliwość!

GramTV przedstawia:

Nie otrzymaliśmy jedynie sprecyzowania, czy aktualizacja dotyczy wyłącznie wersji na komputery osobiste (internauta pytał właśnie o nią), czy może ukaże się ona na wszystkich platformach. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od samych twórców.

Przypomnijmy jeszcze, że pierwotnie gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w maju 2015 roku (nieco później na Nintendo Switch).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!