Weird West - The Bounty Hunter Journey za darmo na Steam. Bezpłatna wersja oferuje kilkanaście godzin rozgrywki

Radosław Krajewski
2022/09/28 12:40

WolfEye Studios udostępniło darmową wersję próbną Weird West.

Deweloperzy hucznie świętują pierwsze pół roku od premiery Weird West. Tytuł doczekał się nowej aktualizacji, która obejmuje całkowicie odnowione i zbalansowane systemy RPG i ekonomii, bardziej zróżnicowane lokacje, łupy i potyczki, a także nowe opcje walki, w tym alternatywny system celowania. WolfEye Studios przerobiło także interfejs użytkownika oraz wprowadziło nowy tryb gry, który dodaje permanentną śmierć. Na tym nie kończą się atrakcje, gdyż studio udostępniło także darmową wersję gry, która zapewnia nawet kilkanaście godzin zabawy.

Weird West - The Bounty Hunter Journey za darmo na Steam. Bezpłatna wersja oferuje kilkanaście godzin rozgrywki

Weird West - The Bounty Hunter Journey – za darmo

Weird West - The Bounty Hunter Journey dostępne jest już na Steamie bez żadnych opłat. Darmowa wersja oferuje cały pierwszy rozdział, którego przejście zajmuje od kilku do kilkunastu godzin. Oferta nie jest ograniczona czasowo i jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem Weird West, to udajcie się pod ten adres.

Warto również wspomnieć, że w najbliższy weekend wystartuje promocja na grę, którą kupicie z 50% rabatem. Oferta dostępna będzie na Steamie, Epic Games Store i GOG. Wszelkie postępy z darmowej wersji będzie można przenieść do pełnej po jej zakupie na platformie Valve.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Weird West zadebiutowało na rynku 31 marca 2022 roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!