Wanted: Dead na premierowym trailerze

Jakub Smolak
2023/02/13 20:55
3
0

Gra zostanie oddana w ręce graczy już jutro. Zamierzacie dać szansę przygodom pani porucznik?

Premiera Wanted: Dead już jutro, a osoby stawiające w grach na akcję powinny nieco bliżej przyjrzeć się temu tytułowi. Z okazji debiutu twórcy z Soleil przygotowali specjalny trailer, na którym ponownie prezentują swoją najnowszą produkcję. Pełne akcji wideo znajdziecie poniżej.

 Wanted: Dead na premierowym trailerze

Wanted: Dead – trailer premierowy

Ekipa Soleil dość chętnie pokazywała swoją grę przed premierą. Z niedawno zaprezentowanego materiału mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat świata gry i kompanów, którzy będą nam towarzyszyć podczas misji. Osobnego wideo doczekali się również główni antagoniści oraz ich poplecznicy. Wanted: Dead zapowiada się naprawdę dobrze, chociaż obawiam się, że gra może przepaść w zalewie premier.

Twórcy określają Soleil mianem połączenia slashera i shootera. Taki miks ma sprawić, że gra będzie wręcz naładowana akcją. Główną protagonistką jest porucznik Hannah Stone i to właśnie jej historię przyjdzie nam poznawać. Bohaterka jest członkinią elitarnego oddziału znanego jako Zombie Unit.

W kampanii fabularnej zostaniemy wysłani na niezwykle niebezpieczną misję. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnej wizji Hong Kongu, którym rządzą ogromne korporacje. Twórcy obiecują opowieść w cyberpunkowym stylu. W opisie zamieszczonym na Steam możemy również wyczytać, że produkcja będzie listem miłosnym skierowanym do szóstej generacji konsol.

Na koniec przypomnijmy, że premiera Wanted: Dead zaplanowana została na 14 lutego 2023 roku. Gra będzie dostępna dla posiadaczy PC oraz konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
AXEROZ
Gość
14/02/2023 15:06

Gra nie jest warta tych pieniędzy, Brak polskiego dubbingu powoduję że nie chcę się grać w takie tytuły (bez polskiego) Crack owszem można zobaczyć ale 270 zł dać za grę bez Polskiej lokalizacji? śmieszne wydawnictwo. 

Yarod
Gramowicz
14/02/2023 09:00
wolff01 napisał:

Matko, dawno już nie słyszałem tak złego dubbingu. Oni tak na serio czy to jakiś wkręt?

Też zwróciłem na to uwagę. Plus całość wygląda tak drętwo jak brzmi. Taka budżetówka z 2005

wolff01
Gramowicz
13/02/2023 21:08

Matko, dawno już nie słyszałem tak złego dubbingu. Oni tak na serio czy to jakiś wkręt?