Wanted: Dead – bossowie i przeciwnicy na nowym materiale

Jakub Smolak
2023/02/02 09:30
0
0

Kolejna solidna dawka rozgrywki z nadciagającego akcyjniaka.

W styczniu mogliśmy zobaczyć, jak bezwzględna porucznik Hannah Stone będzie radzić sobie z wykańczaniem przeciwników przy pomocy efektownych finisherów. Twórcy ze studia Soleil oddali w ręce graczy kolejne wideo. Najnowszy materiał poświęcony jest wrogom, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie zabawy.

 Wanted: Dead – bossowie i przeciwnicy na nowym materiale

Wanted: Dead – jak wyglądać będzie walka z bossami?

Wideo skupia się na prezentacji przeciwników i bossów. Twórcy opowiadają o różnorodności walk. Podczas zabawy będziemy musieli dostosować swój styl rozgrywki do konkretnej grupy rywali. Oczywiście, w Wanted: Dead nie zabraknie interesujących bossów. Jak możemy zobaczyć na zaprezentowanym wideo, zmierzymy się nawet z kroczącym czołgiem.

Twórcy określają swoją produkcję jako hybrydę slashera i shootera. Gracz wcieli się w postać hongkońskiej policjantki o imieniu Hannah Ston. Przynależy ona do specjalnego oddziału nazywanego Zombie Unit. Tym razem zostaniemy wysłani na misję odkrycia korporacyjnego spisku. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnej wizji Hong Kongu.

Na koniec przypomnijmy, że Wanted: Dead zadebiutuje na rynku 14 lutego 2023 roku. Gra dostępna będzie na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!