Wanted: Dead

Premiera:
14.02.2023
Gatunek:
akcja
Platforma:
PC, XONE, PS4, PS5, XSX
Producent:
Soleil
Wydawca:
110 Industries
Język:
angielska

O grze

Wanted: Dead to osadzona w klimatach science-fiction gra akcji przygotowana przez studio Soleil i wydana dzięki firmie 110 Industries.

Akcja gry Wanted: Dead toczy się w futurystycznej wersji Hongkongu. To wyjątkowo niebezpieczne miejsce zamieszkiwane przez demoniczne istoty. Wcielając się w porucznik Hannah Stone będziemy dowodzić elitarnym zespołem, który spróbuje rozprawić się ze wspomnianymi stworami.

W Wanted: Dead zmierzymy się z przeciwnikami zarówno korzystając z różnorodnych typów broni palnej, jak i walcząc w zwarciu. Co istotne, system walki inspirowany jest niezwykle dynamicznymi grami, jakimi są bez wątpienia produkcje z serii Bayonetta czy Devil May Cry. Wielokrotnie na ekranie zobaczymy oderwane kończyny i ucięte głowy.

Warto dodać, że głównym projektantem Wanted: Dead jest Natsuki Tsurugai (Sekiro: Shadows Die Twice, Pokemon Sword), zaś producentem Yoshifuru Okamoto (Ninja Gaiden II i Devil’s Third), natomiast za fabułę odpowiada m.in. reżyser Hiroaki Matsui (Dead or Alive, Ninja Gaiden).

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10 lub Windows 11, procesor Intel Core i5-2500k, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 760, DirectX 12, 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym