W Daredevil: Born Again pojawi się Jessica Jones i Punisher? Aktorzy mają wrócić do swoich ról

Radosław Krajewski
2022/09/24 10:00

Marvel zamierza wprowadzić do swojego uniwersum kolejne postacie znane z seriali.

Po wielu miesiącach spekulacji w maju oficjalnie ogłoszono powstanie nowego serialu z Daredevilem. W produkcji poza tytułowym bohaterem granym przez Charliego Coxa, powróci również Wilson Fisk, w którego wciela się Vincent D'Onofrio. Według najnowszych plotek w serialu mają pojawić się również inne postacie znane z seriali, które pierwotnie znalazły się na platformie Netflixa. Fani mogą liczyć na powrót Jessiki Jones i Punishera.

W Daredevil: Born Again pojawi się Jessica Jones i Punisher? Aktorzy mają wrócić do swoich ról

Marvel szykuje powrót superbohaterów z poprzednich seriali

Według scoopera KC Walsha Marvel pierwotnie planował powrót Krysten Ritter do roli Jessiki Jones, ale przez konflikt w terminarzu, aktorka nie będzie mogła pojawić się na dłużej w Daredevil: Born Again. Jessica Jones ma za to zaliczyć cameo, aby wprowadzić ją jak najszybciej do uniwersum. W zamian widzowie będą mogli jednak liczyć na Franka Castle’a, w którego ponownie wcieli się Jon Bernthal.

GramTV przedstawia:

Na tym nie kończą się gościnne występy, gdyż według ostatnich plotek w serialu ma pojawić się również Foggy Nelson, grany przez Eldena Hensora, a także Claire Temple, w którą wiclea się Rosario Dawson.

Przypomnijmy, że Daredevil: Born Again zadebiutuj na Disney+ dopiero w 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!