Następczyni Iron Mana ze zmodyfikowaną wersją zbroi. Zaskakująca broń i plecak odrzutowy

Radosław Krajewski
2022/09/21 12:50
2
0

Do sieci trafiły nowe zdjęcia gadżetów prezentujących kolejną wersję zbroi Ironheart.

Ironheart to nowa superbohaterka w uniwersum Marvela, która zostanie wprowadzona w Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu. Na początku sierpnia do sieci wyciekły zdjęcia z produkcji jej własnego serialu, na których mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się jedna z wersji zbroi postaci. W drugiej części Czarnej Pantery postać Riri Williams będzie posiadała strój bardziej przypominający ten znany z komiksów. Potwierdziły to wcześniejsze zdjęcia prezentujące oficjalne zabawki na licencji nadchodzącego filmu. Teraz do sieci trafiły kolejne zdjęcia figurek, które prezentują zmodyfikowaną wersję zbroi superbohaterki.

Następczyni Iron Mana ze zmodyfikowaną wersją zbroi. Zaskakująca broń i plecak odrzutowy

Ironheart – zmodyfikowana wersja zbroi z gadżetami

Na poniższych zdjęciach zabawek możemy zobaczyć, że Ironheart będzie posiadała w filmie czerwono-czarny strój ze srebrnymi i złotymi elementami. Co jednak najciekawsze, postać będzie posiadała plecak odrzutowy, a także przymocowane do rąk urządzenia, które prawdopodobnie będą służyć jej jako broń. Choć na pierwszy rzut oka zbroja przypomina te skonstruowane przez Tony’ego Starka, to dodatkowe elementy sprawiają, że kostium Ironheart wyróżnia się na tle Iron Mana. Wygląda więc na to, że w Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Riri Williams stworzy zaawansowaną wersję swojej zbroi i możemy jedynie domyślać się, dlaczego we własnym serialu nie wykorzysta tego samego stroju.

GramTV przedstawia:

Za drugą część Czarnej Pantery ponownie odpowiada Ryan Coogler, który napisał scenariusz i wyreżyserował nowy film Marvela. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Ironheart – zmodyfikowana wersja zbroi z gadżetami, Następczyni Iron Mana ze zmodyfikowaną wersją zbroi. Zaskakująca broń i plecak odrzutowy
Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
21/09/2022 15:35

Patrząc na spadającą oglądalność seriali Marvela ciekawe czy dostanie ten swój serial :)

Headbangerr
Gramowicz
21/09/2022 14:25

Coraz lepiej...