Total War: Warhammer III - dodatek Forge of the Chaos Dwarfs już dostępny

Jakub Smolak
2023/04/14 12:15
1
0

DLC zbiera od graczy negatywne recenzje.

Fani gry Total War: Warhammer III już mogą zagrywać się w najnowszy dodatek zatytułowany Forge of the Chaos Dwarfs. Twórcy z Creative Assembly oraz ekipa wydawnicza firmy SEGA zachęcają do zapoznania się z premierowym trailerem. Wideo znajdziecie poniżej.

Total War: Warhammer III - dodatek Forge of the Chaos Dwarfs już dostępny

Total War: Warhammer III - Forge of the Chaos Dwarfs nie spełniło oczekiwań fanów?

Przypomnijmy, że wraz z debiutem dodatku Forge of the Chaos Dwarfs do gry zawitało również mniejsze, darmowe DLC. Rozszerzenie Mirror of Madness wprowadza do gry dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki, o czym informowaliśmy Was już wcześniej.

Total War: Warhammer III - Forge of the Chaos Dwarfs spotkało się z mieszanym odbiorem. Wyłącznie na Steam dodatek doczekał się ponad 800 recenzji, a jedynie 46% z nich, to pozytywne opinie. Gracze narzekają przede wszystkim na zbyt wysoką cenę, która zdaniem wielu jest nieadekwatna do zawartości. Obecnie DLC możecie kupić z 10% zniżką i kosztuje 80,10zł.

Poszerzaj granice, wykorzystuj zasoby i zdominuj Stary Świat jako Astragoth Żelazna Ręka, Drazhoath Popielny lub Zhatan Czarny. Nowa rasa stosuje unikatowe mechaniki i jednostki, które mogły się zrodzić tylko w spaczonych umysłach krasnoludów Chaosu. Ich poczynania nie mają wpływu na losy Ursuna w kampanii Królestwa Chaosu, gdyż rasa ta ma własne przerażające cele, do których dąży – czytamy w opisie dodatku na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Total War: Warhammer III zadebiutowało na rynku 17 lutego 2022 roku i jest dostępne wyłącznie na PC. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samej gry, zapraszamy do lektury przygotowanego przez nas tekstu: Finał trylogii totalnej - recenzja gry Total War: Warhammer III.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
14/04/2023 13:38

Problem ze zwiększeniem ceny wynika z chyba z różnic w przeliczeniach walut - o ile u nas jest to wzrost rzędu 20% tak już niektóre kraje notują ponoć 65%.

Nie wiem, ludzie już chyba nie pamietają że Vampire Coast kosztował jakoś 69 zł (chyba że też majstrowali przy cenie), więc wzrost nie jest jakiś mega odczuwalny u nas. A mówię to bo widzę też negatywne komentarze z Polski...

Są też oczywiście inne argumenty, np. że jest -1 lord i zę kilka mechanik to rehashe starych mechanik, no ale to przynajmniej jakaś konstruktywna krytyka (czy słuszna cieżko ocenić).

No cóż mogę rzec, mi też się nie podoba że Gry na PS5 kosztują 400 zł a nowe karty graficzne 7000 zł... ale żeby zaraz jechać z tego powodu grę?