Total War: WARHAMMER III z darmowymi nowościami na premierę nowego rozszerzenia

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/06 22:00
0
0

W dniu premiery rozszerzenia Forge of the Chaos Dwarfs gra otrzyma także darmowe DLC pod tytułem Mirror of Madness.

Jeszcze w połowie ubiegłego miesiąca studio Creative Assembly oficjalnie zapowiedziało rozszerzenie Forge of the Chaos Dwarfs do gry Total War: WARHAMMER III. Teraz natomiast deweloperzy ujawnili, że w dniu premiery rozszerzenia – 13 kwietnia – gra otrzyma również darmowe DLC pod tytułem Mirror of Madness. Pojawi się automatycznie wraz z aktualizacją 3.0.

Total War: WARHAMMER III z darmowymi nowościami na premierę nowego rozszerzenia

Total War: WARHAMMER III z darmowym DLC

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez samych twórców, Mirror of Madness wprowadzi do gry dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki:

  • The Trials of Fate – gracze wcielą się w demonicznego księcia Tzeentcha, którego zadaniem jest obrona punktu o nazwie Shard. Rozgrywka polega na odpieraniu coraz to większych fal przeciwników tak długo, jak to możliwe. Następnie zostaniemy ocenieni w skali punktowej. Osiągnięcie konkretnego wyniku pozwoli odblokować części wyposażenia, które możemy wykorzystać w kampaniach Królestwa Chaosu oraz Imperia Nieśmiertelnych (Immortal Empires).
  • The Infinite Portal – w tym trybie gracze mogą wybrać parametry bitew i zadecydować m.in. o wielkości oddziałów, sile grawitacji, zadawanych przez jednostki obrażeniach czy nawet o ilości krwi wylewającej się z jednostek.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że TOTAL WAR: Warhammer III zadebiutowało na rynku 17 lutego 2022 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji autorstwa Łukasza M. Wiśniewskiego, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!