Total War: Warhammer III z nowym dodatkiem. Nadchodzi kolejna rasa

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/14 22:45

Przedstawiciele studia Creative Assembly oficjalnie zapowiedzieli dodatek Forge of the Chaos Dwarfs do gry Total War: WARHAMMER III.

Być może niektórzy pamiętają, że na początku ubiegłego miesiąca Rich Aldridge ze studia Creative Assembly ujawnił, iż w kwietniu gra Total War: WARHAMMER III otrzyma pierwszy z trzech zaplanowanych na bieżący rok rozszerzeń. Teraz doczekaliśmy się jego oficjalnej zapowiedzi.

Total War: Warhammer III z nowym dodatkiem. Nadchodzi kolejna rasa

Oficjalna zapowiedź Total War: WARHAMMER III – Forge of the Chaos Dwarfs

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun rozszerzenia, otrzymaliśmy datę premiery, polską cenę oraz najważniejsze informacje na temat dodatku. A więc – po kolei.

Zwiastun możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku 13 kwietnia. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w sklepie Steam (w chwili przygotowywania tej wiadomości w Epic Games Store nie ma jeszcze karty dodatku). Forge of the Chaos Dwarfs zostało wycenione na 89 złotych, aczkolwiek aktualnie jest dostępne z 10-procentową zniżką.

GramTV przedstawia:

Z najważniejszych informacji – dodatek wprowadzi do gry zupełnie nową rasę w postaci krasnoludów Chaosu. Kreatury specjalizują się przede wszystkim w produkcji oraz w handlu bronią. Poza tym rozszerzenie doda trzech legendarnych lordów (Astragoth Żelazna Ręka, Drazohoath Popielny i Zhatan Czarny), legendarnego bohatera (Gorduza Sztylet w Plecy), aż dwadzieścia sześć nowych jednostek (w tym wyczekiwane maszyny oblężnicze, Niszczyciele K’daai czy piekielni żołnierze Starego Świata), a także magiczne zaklęcia, które wcześniej były niedostępne (dostęp uzyskamy dzięki Domenie Hashuta). Na karcie produktu w sklepie Steam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje do zapoznania się z dodatkiem.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że TOTAL WAR: Warhammer III zadebiutowało na rynku 17 lutego ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji autorstwa Łukasza M. Wiśniewskiego, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!