Tom Holland w zwiastunie ciekawie zapowiadającego się serialu The Crowded Room od Apple TV+

Krzysztof Żołyński
2023/05/11 09:00
0
0

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu The Crowded Room z Tomem Hollandem w roli głównej.

Apple TV+ pokazało pierwszy zwiastun nowego serialowego thrillera, noszącego tytuł The Crowded Room. W głównej roli wystąpi Tom Holland, aktor doskonale znany z filmów ze Spider-Manem.

Tom Holland w zwiastunie ciekawie zapowiadającego się serialu The Crowded Room od Apple TV+

Holland zagra Danny'ego, mężczyznę aresztowanego w Nowym Jorku. Podczas przesłuchanie okazuje się jednak, że sytuacja wygląda na dużo bardziej skomplikowaną. Z czasem wychodzi na jaw, że w głównym bohaterze skrywa się kilka postaci.

GramTV przedstawia:

Pierwszy sezon inspiruje się życiem scenarzysty Akivy Goldsmana (Piękny umysł”) i słynną biografią The Minds of Billy Milligan – opisująca dzieje Billy’ego Milligana. W latach 70. Była to znana postać ze względu na głośny proces, w którym po raz pierwszy w dziejach wymiaru sprawiedliwości oskarżony został uniewinniony, ponieważ obrońcom udało się udowodnić, że przestępstw dokonywały jego alternatywne osobowości. Podczas procesu biegli lekarze zdiagnozowali u Milligana zaburzenie osobowości rozszczepionej na 24 różne postaci. Sprawa zakończyła się skierowaniem go na 10 letni pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Pierwszy sezon The Crowded Room składa się z dziesięciu odcinków, a premierę ustalono na 9 czerwca.

Zwiastun serialu The Crowded Room. W głównej roli Tom Holland

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!