The Thaumaturge wkrótce otrzyma polski dubbing. Twórcy potwierdzają dobre wieści

Patrycja Pietrowska
2024/04/18 18:00
0
0

Trwają już prace nad polskim dubbingiem do The Thaumaturge

Na początku marca na rynek trafiła polska gra RPG studia Fool's Theory. The Thaumaturge spotkało się z ciepłym odbiorem wśród krytyków, ale także graczy, otrzymując 79% pozytywnych opinii na platformie Steam. Teraz twórcy mają dobre wieści w sprawie polskiego dubbingu.

The Thaumaturge wkrótce otrzyma polski dubbing. Twórcy potwierdzają dobre wieści

Trwają prace nad polskim dubbingiem do The Thaumaturge

W mediach społecznościowych pojawiły się dobre wieści związane z The Thaumaturge. Jak przekazują twórcy, trwają prace nad polskim dubbingiem, który wkrótce ma pojawić się w grze. Niestety nie wiemy, kogo usłyszymy w obsadzie.

Dodatkowo deweloperzy z Fool’s Theory mają dla graczy miłą niespodziankę. Gra The Thaumaturge jest bowiem obecnie dostępna z 20% zniżką na platformie Steam, dzięki czemu zakupimy tytuł w cenie 111,99 zł.

The Thaumaturge to fabularna gra RPG z niejednoznacznymi moralnie wyborami, rozgrywająca się w kulturowym tyglu Warszawy początku XX wieku. W świecie tym istnieją salutorzy: ezoteryczne istoty, które tylko taumaturdzy mogą dostrzegać i wykorzystywać do swoich potrzeb. – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanym pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne komunikaty w sprawie polskiej wersji dźwiękowej. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że The Thaumaturge zadebiutowało 4 marca 2024 roku i jest dostępne na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!