The Sims 5 wyciekło. Powstaje wersja mobilna i nowe screeny z gry

Radosław Krajewski
2024/02/27 12:45
0
0

Electronic Arts ma problem z wyciekiem The Sims 5, które powstaje na komputery osobiste, a także urządzenia mobilne.

Z serwerów Maxis została wykradziona wczesna wersja The Sims 5. Pliki opatrzone nazwą „Project Rene” pochodzą z listopada 2022 roku. Odkryto w nich, że studio pracuje nie tylko wersją na komputery osobiste, ale także na urządzenia mobilne. Może to potwierdzać wcześniejsze plotki, że gra zostanie opublikowana w modeli free-to-play na wszystkich platformach.

The Sims 5 wyciekło. Powstaje wersja mobilna i nowe screeny z gry

The Sims 5 – pierwsze screeny z wersji mobilnej

Osoby, które weszły w posiadanie plików z The Sims 5 nie mogą dostać się do gry. Produkcja została przez Maxis zabezpieczona systemem Denuvo, więc do czasu złamania ochrony DRM-a, nie ma możliwości uruchomienia gry.

GramTV przedstawia:

Do sieci trafiły również dwa nowe screeny pochodzące z mobilnej wersji The Sims 5. Na pierwszym z nich możemy zobaczyć jeden z ekranów, który informuje o możliwości znalezienia swojego mieszkania i urządzenia według własnych potrzeb. Z kolei na drugim możemy zobaczyć już właściwą rozgrywkę z interfejsem. Materiały znajdziecie w tym miejscu.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że The Sims 5 może otrzymać tryb wieloosobowy podobny do Animal Crossing: New Horizons. Gracze będą więc mogli odwiedzać domy swoich znajomych, pomagając im w różnych pracach i zajęciach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!