The Rogue Prince of Persia na nowym materiale. Podróże w czasie i fabuła oczami twórców

Patrycja Pietrowska
2024/05/25 18:00
0
0

Deweloperzy z Evil Empire podzielili się nowym materiałem.

W połowie maja poznaliśmy nową datę premiery The Rogue Prince of Persia. Nadchodząca gra studia Evil Empire zadebiutuje we wczesnym dostępie już za kilka dni, w związku z czym deweloperzy nie zwalniają tempa i dzielą się kolejnymi szczegółami. Tym razem rzucono światło na podróże w czasie, a także fabułę.

The Rogue Prince of Persia na nowym materiale. Podróże w czasie i fabuła oczami twórców

The Rogue Prince of Persia – podróże w czasie i fabuła

W mediach społecznościowych ukazał się nowy wpis od studia Evil Empire. Twórcy The Rogue Prince of Persia postanowili przekazać nieco więcej informacji na temat nadchodzącej platformówki w nowym materiale. Deweloperzy skupili się na możliwościach podróży w czasie, a także fabule, która czeka na graczy.

Jak dowiadujemy się z umieszczonego w sieci materiału, Książe w The Rogue Prince of Persia będzie posiadać mały, kulisty przedmiot, który pozwala podróżować w czasie. Bola trafiła do bohatera kiedy był jeszcze dzieckiem, jednak nie wiemy, kto podarował mu ten wyjątkowy prezent. Twórcy poruszyli również temat fabuły, wyjaśniając, w jaki sposób Książę został uratowany przez Sukhrę po bitwie z armią Hunów władających czarną magią.

GramTV przedstawia:

Narracja rozwija się w miarę pokonywania kolejnych etapów, które będą stanowić coraz większe wyzwanie dla graczy. Podczas pobytu w fazie wczesnego dostępu deweloperzy planują udoskonalić także ten element produkcji.

Doświadcz dynamicznej, pełnej wyzwań i przystępnej gry roguelite, opanowując akrobatyczne ruchy i płynnie przechodząc między platformową eksploracją a walką. Znajduj nową broń, wyposażaj się w ozdoby ze specjalnymi efektami i ulepszaj je, aby tworzyć własne konfiguracje. Odkrywaj nowe postacie, informacje oraz obszary, próbując znaleźć sposób na ocalenie Persji przed inwazją Hunów, i stań się bohaterem swych marzeń. – głosi opis gry The Rogue Prince of Persia na platformie Steam.

Na zakończenie przypominamy, że The Rogue Prince of Persia na początku trafi wyłącznie na komputery osobiste. Wersja gry na konsole pojawi się dopiero po wyjściu gry z fazy wczesnego dostępu. Tytuł zadebiutuje już za dwa dni – 27 maja 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!