Kobieta i robot rozwiązują mroczną zagadkę w nowym serialu kryminalnym. Apple TV+ pokazało oficjalny zwiastun Sunny

Krzysztof Żołyński
2024/06/16 18:55
0
0

Apple TV+ zaprezentowało oficjalny zwiastun nowego serialu kryminalnego science-fiction zatytułowanego Sunny, którego premierę zaplanowano na wakacje.

Apple TV+ celuje ostatnio w ciekawe serie science-fiction i wygląda na to, że kolejny raz w jego ofercie znajdzie się wartościowe widowisko gatunkowe.

 Sunny. Serial Apple TV+
Sunny. Serial Apple TV+
https://www.apple.com/tv-pr/originals/sunny/

Nie ma podręcznika, jak zbadać twoją zaginioną rodzinę. Ale jest Sunny. – czytamy w oficjalnym opisie serialu

Scenariusz serialu oparty jest na powieści Colina O'Sullivana, The Dark Manual i opowiada historię Suzie, Amerykanki mieszkającej w Kioto. W jej życiu pojawia się Sunny, robot domowy wykonany przez firmę jej męża, który zostaje podarowany kobiecie po jego śmierci. Razem odkrywają mroczną prawdę o tym, co naprawdę przydarzyło się mężowi i synowi Suzie, którzy zniknęli po tajemniczej katastrofie lotniczej, niebezpiecznie wplątując się w świat, o istnieniu którego samotna kobieta nie miała pojęcia.

Serial science-fiction Sunny na oficjalnym zwiastunie

Rashida Jones występuje jako Suzie, a na ekranie partnerują jej: Hidetoshi Nishijima, Joanna Sotomura jako Sunny, Judy Ongg, You jako Hime i Jun Kunimura.

Sunny to serial stworzony i prowadzony przez scenarzystkę Katie Robbins, która przedtem pracowała nad serialami The Last Tycoon i The Affair. Inspiracją scenariusza jest książka The Dark Manual napisana przez Colina O'Sullivana i pierwotnie opublikowanej w 2018 r. i uzupełnionej dodatkowymi tekstami takich twórców jak: Kimi Howl Lee, Julissa Castillo, Aja Gabel, Ken Kobayashi, Sarah Sutherland, Nancy Won, Yugo Nakamura i Katie Robbins. Zawiera odcinki wyreżyserowane przez Lucy Tcherniak, Dearbhla Walsh, Colin Bucksey, Makoto Nagahisa. Producentami wykonawczymi są Katie Robbins, Lucy Tcherniak, Ravi Nandan, Jess Lubben, Rashida Jones, Nancy Won.

GramTV przedstawia:

Apple zapowiedziało debiut serialu Sunny w serwisie streamingowym Apple TV+ na 10 lipca 2024 roku.

Zwiastun serialu Sunny

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!