Nowy zwiastun Dragon Ball: Sparking! ZERO. Twórcy prezentują tryby gry

Patrycja Pietrowska
2024/06/15 14:00
0
0

Bandai Namco dzieli się nowym materiałem z Dragon Ball: Sparking! ZERO.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zapoznać się z długim gameplayem z gry Dragon Ball: Sparking! ZERO. Teraz twórcy postanowili podzielić się kolejnym materiałem, skupiając się na trybach gry. Deweloperzy zaprezentowali dwa różne warianty rozgrywki, jak również lokalny multiplayer.

Dragon Ball: Sparking! ZERO
Dragon Ball: Sparking! ZERO

Dragon Ball: Sparking! ZERO z prezentacją trybów gry

Bandai Namco opublikowało właśnie kolejny zwiastun Dragon Ball: Sparking! ZERO. Jeśli chodzi o premierę gry, miłośnicy uniwersum muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ale twórcy podzielili się kolejnymi materiałami prezentującymi przygotowane atrakcje. Deweloperzy skupili się na przedstawieniu dwóch trybów rozgrywki, a także działaniu lokalnego multiplayera.

Nowy gameplay z Dragon Ball: Sparking! ZERO pokazuje tryb Episode Battles, w którym gracze będą mogli odtworzyć kultowe pojedynki z anime Dragon Ball Z i Dragon Ball Super, używając ośmiu grywalnych postaci. Gra zaoferuje także tryb Custom Battles, w którym będziemy mogli dostosować ustawienia starć i dzielić się własnymi scenariuszami z innymi entuzjastami gry. Ponadto zaprezentowano lokalny multiplayer – w tym trybie zagramy w Komnacie ducha i czasu.

DRAGON BALL: Sparking! ZERO wynosi na zupełnie nowe poziomy legendarną już rozgrywkę rodem z serii Budokai Tenkaichi. Poznaj i opanuj grę szerokim wachlarzem grywalnych postaci, z których każda ma własne, popisowe umiejętności, transformacje i techniki. Zdobądź dla siebie niszczycielską siłę najsilniejszych wojowników, jacy kiedykolwiek pojawili się w serii DRAGON BALL! – czytamy w opisie gry Dragon Ball: Sparking! ZERO na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy, że Dragon Ball: Sparking! ZERO powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na rynku 11 października 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!