Polskie First Dwarf na nowym zwiastunie. Prezentacja trybu kooperacji

Patrycja Pietrowska
2024/06/17 09:40
0
0

Krasnoludzkie mechy w akcji.

We wrześniu ubiegłego roku ukazała się zapowiedź polskiej gry First Dwarf. Ostatnio mieliśmy natomiast okazję zobaczyć kilkunastominutowy gameplay, a zainteresowani wciąż mogą wypróbować produkcję w ramach wersji demonstracyjnej. Tym razem do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący tryb kooperacji.

First Dwarf
First Dwarf

Nowy zwiastun First Dwarf przedstawia tryb kooperacji

Już za kilka dni na rynku w ramach wczesnego dostępu na Steam zadebiutuje First Dwarf. Polska gra z krasnoludzkimi mechami w roli głównej łączy w sobie gatunki takie jak survival, tower defense oraz RPG. Gracze mogą liczyć na możliwość rozbudowy własnej osady, ale także na walkę z licznymi zagrożeniami – dzikimi stworzeniami, barbarzyńcami czy klęskami żywiołowymi.

Zainteresowani wcielą się w postać krasnoluda Tru, którego zadaniem jest zbudowanie kolonii na podniebnych wyspach. Pierwszy Krasnolud musi znaleźć nie tylko odpowiednie miejsce do zamieszkania, ale także cenne zasoby. Gracze będą mogli skorzystać z potężnego mecha, który przyda się zarówno w przypadku eksploracji, jak i walki z niebezpieczeństwami.

GramTV przedstawia:

Tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun prezentujący przygotowane przez deweloperów atrakcje. Tym razem twórcy postanowili przedstawić nieco bliżej tryb kooperacji, który pozwoli wskoczyć do świata gry wraz ze znajomymi. Gracze będą mogli wybrać, czy wolą zagrać krasnoludem, czy smoczycą.

Jeśli istnieje dziedzina, w której krasnoludy radzą sobie lepiej niż w pielęgnacji brody, to jest nią inżynieria. Wskakuj do mecha, buduj bazę i przemierzaj zrujnowany świat fantasy w tej wciągającej grze RPG akcji. – głosi opis gry First Dwarf na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że First Dwarf zadebiutuje na Steam w ramach wczesnego dostępu jeszcze w tym tygodniu – 19 czerwca 2024 roku. Produkcja powstaje również z myślą o konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch, gdzie zadebiutować ma po wydaniu wersji 1.0.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!