The Marvels na nowym zwiastunie. Premiera zgodnie z planem

Krzysztof Żołyński
2023/09/01 08:00
1
0

Z najnowszej zapowiedzi wynika, że wyczekiwany film The Marvels trafi do kin zgodnie z planem.

Strajki scenarzystów i aktorów pokrzyżowały plany premierowe wielu wytwórni i streamerów. Wygląda jednak na to, że The Marvels jest odporne na ten problem i film trafi do kin zgodnie ze wcześniejszymi planami, czyli w listopadzie.

The Marvels na nowym zwiastunie. Premiera zgodnie z planem

Co prawda Disney nie zdecydował się na opóźnienie premiery, ale jak już pisaliśmy, film, którego premiera zaplanowana jest na 10 listopada, ma poważny kłopot z promocją, ponieważ jego gwiazdy z Brie Larson na czele, odmówiły udziału w trasie promocyjnej. Mimo straty najważniejszych aktorów, Disney + kontynuuje akcję promocyjną swojego nowego widowisko, współpracując z aktorami spoza amerykańskiej gildii, a kilka wywiadów nagrano jeszcze przed strajkiem.
W tym momencie, zgodnie z zasadami strajku, Brie Larson, Teyonah Parris i Iman Vellani mają zakaz wykonywania jakiejkolwiek pracy w celu publicznego promowania projektów studyjnych. Występy prasowe, promocje i wywiady są częścią umów aktorów na filmy, a kontrakty te są obecnie przedmiotem sporu.

Premiera The Marvels bez opóźnień

Widzów czeka kolejna kosmiczna przygoda w superbohaterskim świecie, która wprowadzi nowe zagrożenie, nie tylko dla trzech głównych bohaterek, ale również całego multiwersum. The Marvels utrzymana jest w podobnej stylistyce co Kapitan Marvel i Ms. Marvel, więc produkcja powinna przypaść do gustu fanom obu produkcji.

GramTV przedstawia:

Carol Danvers, znana również jako Kapitan Marvel, odzyskała swoją tożsamość i uwolniła się od tyranii Kree, mszcząc się na Najwyższej Inteligencji, ale niezamierzone konsekwencje sprawiają, że bohaterka dźwiga brzemię zdestabilizowania całego wszechświata. Kiedy trafia do anomalnego tunelu czasoprzestrzennego powiązanego z rewolucjonistą Kree, jej moce splatają się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan, znanej jako Ms. Marvel, oraz siostrzenicy Carol, kapitan Moniki Rambeau. Nieprawdopodobne trio musi wspólnie połączyć swoje siły i nauczyć się współpracować, aby ocalić wszechświat jako The Marvels.

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, twórczyni Candyman i Little Woods. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

Premiera The Marvels została zaplanowana na 10 listopada.

Nowy zwiastun filmu The Marvels


Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
01/09/2023 10:47

No tak, trzeba przecież pryzpomnieć o serialach których nikt nie oglądał...

Czyżby Disney miał jakieś obawy co do frekwencji na ich "kluczowym dla MCU" filmie?