The Marvels najkrótszym filmem z MCU? Zaskakujący czas trwania nowego filmu Marvela

Radosław Krajewski
2023/08/29 12:00
0
0

Tym razem studio nie przygotowało długiego filmu.

Marvel może pozytywnie zaskoczyć metrażem swojego kolejnego filmu. Według najnowszych doniesień obecna wersja The Marvels trwa zaledwie 1 godzinę i 38 minut, zaś bez napisów końcowych 1 godzinę i 33 minuty. Nie jest to jeszcze finalna wersja kontynuacji Kapitan Marvel, więc kinowa wersja może być nieco dłuższa, chociażby poprzez dodanie scen po napisach, ale wygląda na to, że studio szykuje najkrótszy film w całej historii MCU.

The Marvels najkrótszym filmem z MCU? Zaskakujący czas trwania nowego filmu Marvela

The Marvels może stać się najkrótszym filmem Marvela w historii

Dotychczasowymi rekordzistami byli The Incredible Hulk oraz Thor: Mroczny świat, które trwały po 1 godzinę i 52 minuty. The Marvels może więc ustanowić rekord, który prawdopodobnie już nigdy nie zostanie pobity. To również jeden z najkrótszych filmów na podstawie komiksów w historii.

The Marvels będzie więc sporo krótsza od pierwszej części, której metraż wyniósł 2 godziny i 4 minuty. Z czwartej i piątej fazy Marvela tylko Thor: miłość i grom trwał poniżej 2 godzin (dokładnie 1 godzinę i 59 minut).

GramTV przedstawia:

Reżyserką filmu jest Nia DaCosta, twórczyni Candyman i Little Woods. W obsadzie znaleźli się: Brie Larson (Kapitan Marvel), Iman Vellani (Ms. Marvel), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Randal Park (Jommy Woo), Jude Law (Yon-Rogg) oraz Zawe Ahston, Shamier Anderson i Seo-Joon Park.

Przypomnijmy, że The Marvels zadebiutuje dopiero 10 listopada 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!