Pierwsza gra Sony na PC w pudełku – TLoU Part I Firefly Edition w sklepie

Wincenty Wawrzyniak
2023/02/16 21:15

Kto by się spodziewał, że kiedyś doczekamy się czegoś takiego?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do ogromnej popularności serii The Last of Us na całym świecie. To pierwsza gra japońskiego branżowego giganta – Sony – która pojawiła się na sprzętach trzech generacji, a także otrzymała serial aktorski, który bardzo szybko okazał się absolutnym globalnym hitem… To jednak nie wszystko. Doczekaliśmy się bowiem czegoś, co jakiś czas temu wydawałoby się niemożliwe – w oficjalnym sklepie Sony pojawiła się pudełkowa wersja gry The Last of Us: Part I na komputery osobiste o podtytule Firefly Edition.

Pierwsza gra Sony na PC w pudełku – TLoU Part I Firefly Edition w sklepie

The Last of Us: Part I – Firefly Edition na PC w sklepie Sony

Wydanie w wersji na konsolę PlayStation 5 wyprzedało się błyskawicznie. Tym razem jednak tytuł jest dostępny wyłącznie we wspomnianym sklepie, co oczywiście może okazać się utrudnieniem dla rodzimych fanów. Warto w tym momencie zaznaczyć, że fizyczna edycja oferuje dodatkowo steelbook, cztery komiksy oraz zestaw unikalnych cyfrowych elementów.
The Last of Us: Part I – Firefly Edition na PC w sklepie Sony, Pierwsza gra Sony na PC w pudełku – TLoU Part I Firefly Edition w sklepie

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!