The Last of Us: Factions nie tylko na PC i PS5? Informacje o trzeciej platformie

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/13 15:45
0
0

Jeżeli wierzyć najnowszym doniesieniom, Naughty Dog ma w planach udostępnienie multiplayera również na konsolach PlayStation 4.

Być może niektórzy z Was pamiętają, kiedy to Neil Druckmann na początku bieżącego roku zapowiedział wielki rok dla marki The Last of Us. Jak dotychczas, fani na pewno nie mogą narzekać – dziś możemy sprawdzić ostatni odcinek 1. sezonu serialu od HBO, a nieco ponad godzinę temu informowaliśmy Was, że serial ma otrzymać więcej niż dwa sezony.

Teraz natomiast w sieci pojawiły się nowe informacje na temat The Last of Us: Factions, czyli nadchodzącego tytułu skoncentrowanego na rozgrywce wieloosobowej. Jak podaje znany branżowy dziennikarz, Tom Henderson, na łamach portalu Insider Gaming, Naughty Dog może planować udostępnienie tytułu nie tylko na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5, ale również na PS4.

The Last of Us: Factions nie tylko na PC i PS5? Informacje o trzeciej platformie

The Last of Us: Factions również na PS4 – plotka

Przynajmniej właśnie na to wskazuje nowe ogłoszenie o pracę; studio zamierza rozbudować dział Quality Assurance. W tym celu poszukuje testerów, którzy posiadają wiedzę nie tylko o najnowszym sprzęcie Sony, ale również o poprzedniej generacji – wśród wymagań od kandydatów znaleziono wzmiankę o wiedzy na temat systemów PS4 i PS5.

GramTV przedstawia:

Pamiętajmy jednak, że – przynajmniej na razie – są to wyłącznie niepotwierdzone nigdzie informacje. Byłby to jednak bardzo rozsądny ruch, gdyż sporo graczy mimo wszystko wciąż korzysta z PlayStation 4.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!