The Last of Us będzie miał więcej niż 2 sezony. Twórcy o planach na serial

Radosław Krajewski
2023/03/13 13:45
6
0

Neil Druckmann i Greg Mazin już planują trzeci sezon The Last of Us.

Pierwszy sezon The Last of Us właśnie dobiegł końca. Dzisiaj premierę miał finałowy, ostatni odcinek serialu, który tym razem zaprezentował sceny znane z ostatnich rozdziałów gry. Teraz przed twórcami kilkumiesięczne prace nad przedprodukcją drugiego sezonu serialu, który został ogłoszony jeszcze pod koniec stycznia. W rozmowie z magazynem CQ Neil Druckmann i Craig Mazin zdradzili, że ten może jednak nie być ostatnim.

The Last of Us będzie miał więcej niż 2 sezony. Twórcy o planach na serial

The Last of Us otrzyma trzeci sezon?

Twórcy serialu The Last of Us mają plany dotyczące adaptacji następnej gry od Naughty Dog. Według ich słów drugi sezon nie obejmie całej historii znanej z The Last of Us: Part II. Druckmann dodał, że fabułą z gry „to więcej niż jeden sezon”. Widzowie mogą się również spodziewać nieco mniej wiernej ekranizacji niż pierwszy sezon.

Będzie inny, tak jak ten sezon był inny [od pierwszej gry]. Czasami będzie to radykalnie inne, a czasami będzie [ledwo] inne. Ale będzie zupełnie inne i będzie to coś naszego. To nie będzie dokładnie tak, jak gra. To będzie serial, który Neil [Druckmann] i ja chcemy zrobić. Zrobimy go z Bellą [Ramsey] – powiedział Craig Mazin.

GramTV przedstawia:

Chociaż żadne konkretne deklaracje nie padły, to producenci już teraz planują trzeci sezon The Last of Us, w którym znajdą się wątki z drugiej gry. Jednak na potwierdzenie tych planów będziemy musieli poczekać przynajmniej do premiery drugiego sezonu, który prawdopodobnie zadebiutuje na HBO Max najwcześniej za dwa lata.

Komentarze
6
MisioKGB
Gramowicz
13/03/2023 18:04

Nie wiem czy jego wypowiedź to żywcem z translatora czy po prostu on gada jak nasz jaszczomp z NBP? 

MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/03/2023 16:13

Kasa leci to robimy.

FallingStickman
Gramowicz
13/03/2023 14:44

To ciekawe, bo jeszcze niedawno twierdzili, że nie mają zamiaru wychodzić fabularnie poza drugą grę. Ktoś kasą sypnął, to i pomysły się znalazły :D W sumie niech robią, jak się ludziom podoba. 
Trwa Wczytywanie