The Callisto Protocol – znamy długość gry

DK
2022/10/06 22:56
1
0

Nie za długa, nie za któtka.

Nowa produkcja od Striking Distance ma zadebiutować już na początku grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, The Callisto Protocol trafi na pecety i konsole drugiego dnia tego miesiąca. O horrorze wiemy już całkiem sporo – ostatnio twórcy nie szczędzą nam informacji na jego temat. Teraz szef Striking Distance Glen Schofield wyjawił, jaka będzie długość rozgrywki.

The Callisto Protocol – znamy długość gry

W niedawnym wywiadzie dla magazynu EDGE (za GamingBolt.com) CEO studia powiedział, że dotarcie do napisów końcowych w The Callisto Protocol ma nam zająć od 12 do 14 godzin. To jednak nie wszystko – według Glena Schofielda gra ma parę “ścieżek beta”, które zachęcą nas do powtórnego przechodzenia tytułu.

GramTV przedstawia:

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś jeszcze na temat The Callisto Protocol, to służymy uprzejmie – pod tym adresem przeczytacie o szczwanym systemie AI, który będzie kładł nacisk na straszenie gracza. A tutaj pisaliśmy o ginięciu głównej postaci i mnogości animacji z tym związanych. Od pewnego czasu znana nam jest także zawartość Edycji Kolekcjonerskiej – szczegóły podawaliśmy w tym newsie.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
07/10/2022 08:01

Idealna długość gry, mógłbym nawet powiedzieć, że jak dla mnie to za długa. Po 40 godzinach w Valhalla byłem tak zmęczony tytułem, że przeskoczyłem na ostatniego Residenta, którego pochłonąłem w 11 godzin, świetny tytuł świetny gameplay. Czego nie mogę niestety powiedzieć o Valhalli, chyba to odinstaluje.