Wrogowie w The Callisto Protocol prędzej wystraszą nas na śmierć, niż zabiją

DK
2022/10/03 16:50
0
0

Twórcy wyjawiają kolejny ciekawy szczegół na temat gry.

The Callisto Protocol ma ukazać się w sklepach pod koniec roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie żadnych przesunięć, horror wyląduje na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S 2 grudnia. Niedawno dyrektor ds. technologii w Striking Distance Mark James wyjaśniał, że twórcy nie planują zrobić z TCP Dead Space 4. Teraz ten sam przedstawiciel studia zdradza nieco informacji na temat przeciwników w grze.

Wrogowie w The Callisto Protocol prędzej wystraszą nas na śmierć, niż zabiją

W rozmowie z portalem VG24.com Mark James wspomniał, że jednym z kluczowych elementów wywołujących strach gracza w The Callisto Protocol będzie system AI wrogów. Przeciwnicy będą bardziej skłonni wystraszyć nas na śmierć niż zabić. Jak powiedział dyrektor ze Striking Distance,

mamy wspaniałe AI. Od czasu do czasu podejmie ono decyzję, by Was nie atakować. Zamiast tego może być tak, że wróg wskoczy w wentylację nieopodal – upewniwszy się, że go widzimy. Dzięki temu będziecie wiedzieć, że jest gdzieś tutaj i czai się gdzieś, by zaraz wyskoczyć z innego wentylatora i ruszyć na Was.

The Callisto Protocol – Edycja kolekcjonerska

Warto przy tej okazji także wspomnieć, że niedawno mieliśmy okazję sprawdzić zawartość Edycji kolekcjonerskiej gry. The Callisto Protocol w wersji specjalnej zawiera grę, figurkę, zestaw skórek, steelbook – i parę innych drobiazgów. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!