Świetna akcja marketingowa Sony. Restauracja w klimatach Horizon Forbidden West

Jakub Smolak
2023/02/12 13:15
0
0

Ciekawe, czy serwowali żeberka z Chyżoszpona.

Sony ma ostatnio dobry czas, jeśli chodzi o ciekawe akcje marketingowe. Zaczęło się od Lewiatana z God of War: Ragnarok na ulicach Londynu. Chwilę później mogliśmy usłyszeć o Chyżoszponie, który straszył turystów w Białce Tatrzańskiej oraz o wielkim PlayStation 5 postawionym w Rzymie. Tym razem ekipa poszła o krok dalej.

Świetna akcja marketingowa Sony. Restauracja w klimatach Horizon Forbidden West

Restauracja inspirowana Horizon Forbidden West

Szczęśliwcami byli mieszkańcy Paryża, bo to w właśnie w tym mieście pojawiła się restauracja inspirowana Horizon Forbidden West. Wydarzenie trwało wyłącznie w dniach 9-11 lutego, a na wideo dodanym do postu na Twitterze możecie zobaczyć, jak w tym niecodziennym miejscu bawili się goście.

Sony już wcześniej zapowiadało, że 2023 będzie rokiem PlayStation. Firma zwiększyła produkcję swoich konsol, dzięki czemu sprzęt ma być łatwiej dostępny. W związku z tym ożywił się również marketing. Ponadto zbiega się to w czasie z premierą gogli PlayStation VR2. Przypomnijmy, że Horizon Call of the Mountain jest najgłośniejszym tytułem, który pojawi się na tej platformie już w dniu jej premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!