Stray na Game Boya. Gra w wersji retro wygląda wspaniale

DK
2022/11/07 21:55
0
0

Zerknijcie na fanowski projekt.

Produkcja o bystrym mruczku zadebiutowała w lipcu bieżącego roku i przypadła do gustu zarówno graczom, jak i krytykom. Jeśli jeszcze nie graliście w Stray, to przypominamy, że tytuł jest wciąż dostępny do ogrania w PS Plus Extra i Premium. A jeżeli zastanawiacie się nad zakupem, to być może pomocna w podjęciu decyzji okaże się recenzja, którą publikowaliśmy pod tym adresem. Teraz przyszedł czas na coś dla fanów gier retro. Autor kanału 64 Bits na YouTube pokazał nagranie prezentujące jego wizję demake’u Stray na platformę Game Boy. Nagranie obejrzycie na samym dole.

Stray na Game Boya. Gra w wersji retro wygląda wspaniale

Fanowski projekt zdaje się wiernie odzwierciedlać wydarzenia z wersji na konsole PlayStation. Widzimy, jak główny bohater odłącza się od swojej rodziny, a później trafia do opuszczonego miasta. Trzeba przyznać, że zarówno kotek, jak i miasto w wersji na GB prezentują się równie uroczo, co w wydaniu z bardziej zaawansowaną grafiką.

Demake Elden Ring i Disco Elysium

Warto też przypomnieć, że nie jest to pierwszy tego typu projekt fana handhelda od Nintendo. Wcześniej pisaliśmy chociażby o wizji Elden Ring na Game Boya. Z kolei pod tym adresem zobaczycie Disco Elysium Game Boy Edition.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!