Stray na trailerze premierowym. Recenzenci zachwyceni mruczkiem

DK
2022/07/19 18:00
0
0

Średnia ocen tytułu w portalu Metacritic.com wynosi obecnie 84 procent.

Dziś ma miejsce premiera Stray. Tytuł o sympatycznym futrzaczku trafił właśnie na pecety i konsole Sony. Aby przypomnieć graczom o tym fakcie, PlayStation opublikowało właśnie na swoim oficjalnym kanale na YouTube premierowy zwiastun z gry. Pokazujemy go na samym dole.

Stray – recenzje

Od wczoraj w internecie możemy przeczytać pierwsze recenzje przygodówki – i są one nadzwyczaj pozytywne. Wersja na PS5 ma w portalu Metacritic.com średnią 84 procent (na podstawie 69 opinii!). Nie gorzej jest z wydaniem pecetowym – tutaj także Stray otrzymało średnią 84 procent (od 30 krytyków). Recenzenci chwalą świat gry, poruszającą historię, wyrazistych bohaterów i rozwiązania na poziomie rozgrywki (takie jak na przykład skradanie).

Stray – recenzje, Stray na trailerze premierowym. Recenzenci zachwyceni mruczkiem

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto też przypomnieć o innych ciekawych wieściach na temat mruczka. Nie tak dawno temu Blue Twelve opowiedziało o tym, że aż trzy zwierzaki stanowiły inspirację dla studia przy tworzeniu głównego bohatera. Z kolei pod tym adresem pisaliśmy o plecaku dla kota wzorowanym na akcesorium, które nosi postać ze Stray.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!