Star Wars Jedi: Ocalały z kolejnymi poprawkami. Patch trafi dzisiaj na konsole

Mikołaj Ciesielski
2023/05/09 12:15
0
0

Aktualizacja jeszcze w tym tygodniu zostanie udostępniona również na komputerach osobistych.

Na początku bieżącego miesiąca Respawn Entertainment rozpoczęło łatanie Star Wars Jedi: Ocalały. Kontynuacja przygód Cala Kestisa wciąż zmaga się jednak z problemami technicznymi i słabą optymalizacją. Nic więc dziwnego, że deweloperzy przygotowali kolejną aktualizacją, która ma pozytywnie wpłynąć na działanie gry na poszczególnych platformach. Patch pojawi się dziś na konsolach, ale jeszcze w tym tygodniu zostanie udostępniony również na PC.

Star Wars Jedi: Ocalały z kolejnymi poprawkami. Patch trafi dzisiaj na konsole

Star Wars Jedi: Ocalały z nową aktualizacją. Znamy listę zmian i poprawek

Na liście zmian, które zostaną wprowadzone na wszystkich platformach, wymieniono szereg błędów, które mają zostać naprawione wraz z najnowszą aktualizacją. Deweloperzy zajęli się m.in. problemami związanymi z zapisami stanu gry czy animacjami. Posiadacze konsol PlayStation 5 mogą dodatkowo spodziewać się poprawionego działania gry w trybie HDR.

Najnowsza aktualizacja ma również poprawić wydajność pecetowej wersji Star Wars Jedi: Ocalały w trybie bez ray tracingu. Za sprawą wspomnianego patcha część efektów wizualnych – niezwiązanych z techniką śledzenia promieni w czasie rzeczywistym – ma w mniejszym stopniu obciążać sprzęt. „Łatka” ma również zminimalizować nagłe spadki płynności.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, najnowsza aktualizacja Star Wars Jedi: Ocalały zostanie dziś – 9 maja – udostępniona na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W tym tygodniu patch ma pojawić się również na komputerach osobistych, ale deweloperzy nie ujawnili, kiedy dokładnie to nastąpi. Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie natomiast na oficjalnej stronie gry.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały dostępne jest wyłącznie na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Star Wars Jedi: Ocalały. To byłaby wzorcowa kontynuacja, ale…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!